Kosmetyki WIBO – produkty i akcesoria do makijażu dla każdej kobiety

Kosmetyki WIBO od lat święcą triumfy popularności czemu trudno się dziwić. Oprócz wysokiej jakości kuszą atrakcyjnymi cenami, obok których nie można przejść obojętnie. Doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku młodych kobiet, jak również tych dojrzałych. Można je stosować zarówno do codziennego makijażu, jak i wieczorowego. Sprawdź, w czym tkwi fenomen marki i jakie produkty znalazły się w jej ofercie. 

1. Marka WIBO – co warto o niej wiedzieć?
2. Produkty WIBO w drogeriach stacjonarnych i internetowych

Marka WIBO – co warto o niej wiedzieć?

WIBO to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek kosmetycznych w naszym kraju, jednak wiele osób nie wie, że jest to polska firma. Na rynku pojawiła się kilkadziesiąt lat temu, a dokładnie w 1989 roku za sprawą małżeństwa Adamczaków. Inicjatorką pomysłu była pani Jadwiga Bożena, której brakowało w sklepach kosmetyków na każdą kieszeń, skrojonych na miarę potrzeb każdej kobiety – niezależnie od wieku czy też zasobności portfela. 

Bardzo ciekawa jest również historia nazwy marki WIBO. Powstała ona jako połączenie pierwszych liter imion obu małżonków – Wiktor i Bożena. Warto docenić jej sukces tym bardziej, że kapitał, jakim dysponowali, nie był zbyt wielki. Jednak zdecydowanie więcej znaczyły w ich przypadku wielkie marzenia i chęć stworzenia kosmetyków, na które każda fanka makijażu mogłaby sobie pozwolić. Jak podkreślają właściciele marki WIBO, kobiety powinny mieć możliwość czuć się spełnione, zadbane i eleganckie bez względu na to, czym zajmują się na co dzień i jaki mają status społeczny.

Pierwszym produktem, który pojawił się w polskich sklepach z logo marki WIBO dostępnej m.in. na https://www.ladymakeup.pl/sklep/wibo.html były lakiery do paznokci. Dostępne w trzech podstawowych odcieniach, które i tak podbiły serca wielu kobiet. Z czasem oferta marki bardzo mocno się rozwinęła, dzięki czemu można z pomocą ich produktów wykonać pełny makijaż. Wyróżniają się one bardzo dobrą jakością, dlatego trudno się dziwić, że wiele influencerek beauty, jak również gwiazd bardzo je poleca.

Produkty WIBO w drogeriach stacjonarnych i internetowych

Kosmetyki marki Wibo zna każdy, kto ceni jakość w korzystnej cenie. Marka ma produkty, które z powodzeniem można podzielić na kilka kategorii, a wśród nich między innymi: kosmetyki do makijażu twarzy, produkty do make-up’u ust, kosmetyki do makijażu oczu, produkty do paznokci i akcesoria do makijażu.

Wśród kosmetyków do makijażu twarzy można wybierać pośród takich jak: korektor do twarzy i pod oczy, czy też puder. Do tego wystarczy jedynie dokleić sztuczne rzęsy i podkreślić powiekę stosując palety cieni, a następnie do głosu dać kredki do brwi, rozświetlacze czy też kredki do oczu, i makijaż gotowy. 

Produkty do make-up’u ust to przede wszystkim zarówno kolorowe, jak i bezbarwne błyszczyki. Do tego różnego rodzaju szminki w płynie czy też pomadki w sztyfcie. Nie bez znaczenia pozostają również balsamy pielęgnacyjne. 

Kosmetyki do makijażu oczu, jak już wspomnieliśmy, to duży wybór między innymi pomad do brwi, kredek i eyelinerów, które podkreślają spojrzenie. Do tego dochodzą cienie czy też mydełka do brwi. Wszystko po to, aby móc wykonać perfekcyjny makijaż. 

Wibo to także produkty do paznokci, a wśród nich kolorowe lakiery czy też topy z pomocą których można stworzyć bardzo efektowne stylizacje paznokci. Można również sięgnąć po różnego rodzaju odżywki wzmacniające, aby cieszyć się zdrową płytką.

Marka Wibo, to także akcesoria do makijażu. Wśród nich takie jak między innymi bibułki matujące czy też miękkie gąbki z pomocą których można zrobić perfekcyjny makijaż.