Masz już dość ręcznego mycia naczyń? Sprawdź dobre zmywarki na Sferis.pl!

Ile to już razy stłukł się talerz podczas mycia, a ile wody i czasu trzeba było na to zmarnować… Twoje paznokcie również na tym straciły, o tak. Z pomocą przychodzą zmywarki na Sferis.pl. Zostań z nami przez chwilę i przekonaj się, dlaczego warto w taki sprzęt zainwestować.

Najlepsza zmywarka dla oszczędnych

Jeśli zajrzysz na stronę https://www.sferis.pl/zmywarki-3348, z łatwością dostrzeżesz symbole klasy energetycznej. Widnieją przy każdej zmywarce. Co dokładnie oznaczają? Klasa energetyczna sprzętu AGD odnosi się bezpośrednio do zużycia energii. To z koeli oznacza mniejsze rachunki, jak i pozytywny wpływ na środowisko. W praktyce wygląda to tak, że dobra zmywarka z klasą C pozwala w ciągu roku umyć naczynia niemalże 100 razy więcej w porównaniu z tym, co oferuje sprzęt klasy F przy takim samym zużyciu prądu.

Oszczędność na energii elektrycznej to jedno. Liczy się także pobór wody na cykl, który również wpływa na niższe rachunki. Nie ma wątpliwości, że myjąc naczynia rękami, zużywa się znacznie więcej wody. Inwestując w zmywarkę, można zaoszczędzić ponad 30% wody i aż 100% wolnego czasu, który dzięki temu można poświęcić na coś znacznie przyjemniejszego niż mycie garów. Ciekawa perspektywa, nie sądzisz?

Sprzęt do mycia naczyń w restauracji

AGD na stronie Sferis.pl to także sprzęt dla profesjonalistów. Każda restauracja, a nawet bar powinien mieć dużą zmywarkę, ale i te mniejsze okazują się niezwykle przydatne. Zwłaszcza gdy nazbiera się kufli po piwie albo drobnych talerzy. Wówczas z pomocą przychodzi mini zmywarka HTG 8841 HEINRICH”S. Jest tak kompaktowa, że można ją umieścić wszędzie. Upora się z brudem w mig. Naczynia będą do tego pozbawione plam, których trudno uniknąć podczas mycia ręcznego. Wspomniana wcześniej oszczędność zaś pomoże obniżyć koszty utrzymania biznesu. Jeśli zatem prowadzisz lokal gastronomiczny albo małą kawiarnię, zdecydowanie zerknij na https://www.sferis.pl/zmywarki-3348.

Designerskie AGD? A jakże!

Zwykle maszyny do zmywania naczyń nie kojarzą się z elegancją. Większość użytkowników patrzy raczej na walory praktyczne urządzenia, aniżeli jego wygląd. Niemniej zmywarki na Sferis.pl potrafią być i funkcjonalne, i piękne zarazem. Taki jest choćby model AMICA DFM46C8EOiBH. To czarna zmywarka o wyjątkowo gustownym panelu sterującym. Istny szczyt elegancji wśród AGD, który nawet nie wymaga zabudowy.

Podobnie można powiedzieć o zmywarce WHIRLPOOL WSFO 3O34 PF X. To model, którego design opiera się na prostocie szczotkowanej stali. Nie odbija światła ani nie zostają na niej ślady po palcach dzieci na przykład. Przyciemniana szarość zaś świetnie pasuje do mebli rustykalnych, jak i tych całkiem nowoczesnych. Oczywiście, tak gustowna zmywarka jest jednocześnie w pełni funkcjonalna i ergonomiczna. Technologia WHIRLPOOL to np. szósty zmysł, który nie wymaga mycia wstępnego. Zmywarka AMICA zaś to klasa energetyczna C i system OpenDry, dzięki któremu Twoje naczynia będą zawsze idealnie suche.

Tanie zmywarki na Sferis.pl

Ceny zmywarek w internecie są różne, ale sklep Sferis.pl ma wyjątkowo atrakcyjną ofertę. Zawiera ona również całkiem sporo modeli do wyboru, tak więc nie pozostaje nam nic innego, jak zostawić Ci trochę czasu do namysłu. Przejrzyj wszystko na spokojnie. Obejrzyj zdjęcia, sprawdź dane techniczne. Wszystkie informacje są dostępne na stronie https://www.sferis.pl/zmywarki-3348. Z pewnością znajdziesz tam idealną zmywarkę w rozsądnej cenie!