Florence and the Machine w Warszawie – zespół, którzy kochają Polacy

Florence and the Machine to jeden z tych zespołów, który zawsze w Polsce robi wielką furorę. Bilety na ich koncerty wyprzedają się bardzo szybko. Ponadto grupa przyciąga także tłumy na festiwale. Nie inaczej było tym razem, kiedy to Florence and the Machine wystąpił na Orange Warsaw Festival 2022.

Florence and the Machine – historia zespołu

Florence and the Machine to zespół pochodzący z Wielkiej Brytanii, który gra muzykę z indie rock. W swojej twórczości nawiązuje także do popu oraz rocka alternatywnego. Grupa powstała w 2007 roku i szybko zdobyła popularność na całą Europę. Była nominowana do takich prestiżowych nagród, jak m.in. Grammy w kategorii „Najlepszy Nowy Artysta”. Zespół ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych. Ostatni z nich ujrzał światło dzienne w 2022 roku i nosi tytuł Dance Fever”. Do najpopularniejszych utworów Florence and the Machine należą: „You’ve Got The Love”, „Cosmic Love”, „Never Let Me Go”, „Spectrum” czy „What Kind Of Man”.

Jak wyglądał koncert Florence and the Machine na Orange Warsaw Festival?

Orange Warsaw Festival w roku 2022 odbył się w dniach 3-4 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec. Przyciągnął wiele znamienitych artystów takich jak właśnie wcześniej wspomniany zespół Florence and the Machine. Grupa dała wyśmienite show, w skład którego wchodziły jej najnowsze utwory. Nie można było nie zauważyć zadowolenia publiki, która wprost oszalała na widok swoich idoli, a następnie świetnie bawiła się przy indie rockowych dźwiękach. Florence and the Machine z pewnością nie zawiedli i wszystko wskazuje na to, że kolejny ich koncert również przyciągnie tłumy.