Koncert Jessie Ware – artystka ponownie w Polsce!

Znana brytyjska piosenkarka, która tworzy muzykę z pogranicza R&B, popu i rocka, ponownie zawitała do Polski. Mowa o Jessie Ware. Pojawiła się na Open’er Festival 2022, gdzie zagrała swoje największe hity. Sprawdź, kim dokładnie jest ta artystka oraz jak wyglądał jej koncert.

Jessie Ware – kim jest ta artystka?

Jessie Ware jest znana przede wszystkim z kultowego utworu „Say You Love Me”, który w samym serwisie YouTube wygenerował aż ponad 145 milionów wyświetleń. Ma na swoim koncie 4 albumy studyjne, z czego ostatni ujrzał światło dzienne w 2020 roku i nosi tytuł „What’s Your Pleasure?”. Jej piosenki przesiąknięte są melancholią i tęsknotą. Pełno w nich emocji, które sprawiają, że utwory Jessie Ware są chętnie słuchane niemalże na całym świecie. Za swoją twórczość artystka otrzymała wiele nagród. Do najważniejszych z nich należą statuetka AMFT Awards w kategorii „Najlepszy album taneczny/elektroniczny”, nagroda UK’s Audio Production Awards w kategorii „Nowy głos” oraz wyróżnienie South Bank Sky Arts Awards w kategorii „Muzyka popowa”.

Jak wyglądał koncert Jessie Ware w 2022 roku w Gdyni?

Koncert Jessie Ware, który odbył się podczas Open’er Festival 2022 w Gdyni, spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności. Jej emocjonalne kawałki zachwyciły uczestników wydarzenia, którzy swoje zadowolenie wyrazili głośnymi wiwatami. Artystka podczas swojego występu wykonała takie utwory jak m.in. „What’s The Pleasure?” czy „Step Into My Life”. Wysokiej jakości show, na który zawsze można liczyć podczas występów Jessie Ware, jasno wskazuje, że kolejne występy artystki również będą cieszyć się dużą popularnością.